Do kwasówki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

H2: Tarcze do kwasówki –  czym jest Kwasówka?

Kwasówka (stal austenityczna) to potoczna nazwa na dobrze znaną wszystkim stal, która charakteryzuje się dodatkową odpornością na kwas. W naszym sklepie zjadą państwo tarcze do kwasówki W składzie stali nierdzewnej niezwykle ważną funkcję pełni chrom, który zapobiega korozji

W odróżnieniu od stali nierdzewnej, stal kwasoodporna nie jest magnetyczna. Jest to najłatwiejszy sposób do odróżnienia stali austenitycznej od stali nierdzewnej.

H2: Tarcze do Kwasówki

Tarcze do Kwasówki pasują do pił tarczowych to urządzenia, dzięki którym mamy możliwość cięcia materiałów takich jak drewno, aluminium, ale także cięcia stali i metalu. Tarcze do cięcia stali nierdzewnej zawdzięczają swoją użyteczność dzięki wyjątkowo długiej żywotności i agresywności na stal i metal. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie precyzyjnie przyciąć metalowe słupki, pręty lub rury. Tarcze, które są w ofercie naszego sklepu są użyteczne zarówno do stali nierdzewnej, jak i do stali kwasoodpornej, dzięki czemu sprawdzą się jako uniwersalne zastosowanie do realizacji najbardziej wymagających zadań z zakresu szlifowania stali.