Spawanie metodą MMA

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Spawarka MMA

Spawarki typu MMA nazywane są też często elektrodowymi. Można je wykorzystywać do wykonywania prostych spoin stali czarnych oraz nierdzewnych, a w niektórych przypadkach także aluminium. Trzeba jednak pamiętać o prawidłowym doborze elektrody, gdyż w tej metodzie spawania to właśnie ona odpowiada za połączenie metalu. Poszczególne elektrody różnią się od siebie otuliną. Istnieją otuliny rutylowe, celulozowe, zasadowe oraz kwaśne. Pierwsze  nich są najbardziej uniwersalne.

Spawanie MMA

Metoda spawania MMA oznacza spawanie łukowe elektrodą otuloną, która idealnie sprawdzi się w wyjątkowych przypadkach spawania. Metoda MMA pozwala między innymi na możliwość spawania pod każdym kątem, we wszystkich pozycjach, ale też co najważniejsze – spawania pod wodą. Metoda spawania MMA to metoda, która charakteryzuje się wysoką jakością uzyskiwanych spoin, przy jednoczesnej prostocie użytkowania.

Spawarki MMA

Metodą łukowego spawania elektrodami otulonymi to jedna z najlepszych metod profesjonalnego spawania. Spawarki MMA oprócz swojej użyteczności, charakteryzują się wydajnością, lekkością, a co za tym idzie wysoką mobilnością. Spawarki MMA to wysoka kultura pracy, ale również duża możliwość kontroli ustawień urządzenia. W Sklepie internetowym Centrum Spawalnictwa znajdą Państwo starannie wyselekcjonowane spawarki MMA, które idealnie sprawdzą się w każdych warunkach. Nasza oferta została przygotowana tak, by zadowoliła zarówno profesjonalnych fachowców, jak i domowe “złote rączki”.