O firmie

Centrum Spawalnictwa Józefów

Na polskim rynku istniejemy od 1992 – są to długie lata praktyki i doświadczenia niejednokrotnie zdobytego dzięki naszym Klientom.

To dzięki naszym Klientom mogliśmy płynnie wejść na rynek, sprostać wymaganiom rynku, a w dobie mocnej konkurencji cały czas wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów handlowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno urządzenia spawalnicze znanych światowych marek ESAB, LINCOLN, BESTER, jak i produkty firm dalekowschodnich MAGNUM, IDEAL. Oferujemy całą gamę akcesoriów spawalniczych do urządzeń TIG, MIG, PLAZMA, MMA, palniki do cięcia oraz spawania i lutowania.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo materiały spawalnicze – druty, elektrody, chemię spawalniczą, artykuły BHP oraz produkty do cięcia i szlifowania czy osprzęt około spawalniczy.

Jesteśmy dystrybutorem gazów technicznych, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo gazy do spawania i cięcia tlen, acetylen, propan, argon, wszelkiego rodzaju mieszanki spawalnicze, azot techniczny i czynniki chłodnicze stosowane w klimatyzacji.

Istniejemy na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Posiadamy wiedzę i doświadczenie i dlatego potrafimy sprostać Państwa oczekiwaniom.